Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Angajam muncitori calificati in prelucari metalice, dispusi sa lucreze in Olanda pentru un salariu net (in mana) de 1300 euro. Se ofera cazare si transport local. Angajarea se realizeaza cu contract de munca direct pe firma olandeza. Constituie avantaj cunoasterea limbii engleze sau gemane si detinerea permisului de conducere. Exista posibilitatea angajari si de persoane necalificate dar dornice de a invata si munca. Pe cei interesati ii rugam sa trimita un CV cu poza si copie dupa diplomele de calificare mentionate in CV.

Cerinte

Experienta in prelucrari metalice (sudori, instalatori, lacatusi macenici, vopsitori, prelucratori prin aschiere, etc) Diploma de atestare a cunostintelor in domeniu. Cunostinte minime de limba engleza sau germana. Permis de conducere

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Engleza, Germana

30 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai