Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam inspectori operatori (NDT) pentru examinari nedistructive ale materialelor industriale. - Examinarea nedistructiva (NDT) ale tevilor si imbinarilor sudate in domeniu de petrochimie - Prezentarea rezultatelor si documentarea lor - Inceperii muncii: 1. Septembrie Se ofera: - Munca la o companie internationala in Olanda - Oportunitate de dezvoltare profesionala - Posibilitate de colaborare de lunga durata pentru persoanele responsabile si serioase - Munca full-time cu contract legal in Olanda - Asigurare colectiva, care acopera asigurarea medicala si spitalizare - In caz de cerinta va oferim cazare - In timpul sederii in Olanda, in caz de necesitate este posibilitatea de a adresa unui coordinator

Cerinte

- Cerinta absoluta:certificat RT (examinare cu radiografie)level 2. - ADR / CI5A sau SSV sau RPS cu experienta necesara cu raze x si cu izotopi IR 192 / SE 75 - Experienta in examinarea teviilor de petrochimie - Minim de 2 ani sa detineti autorizatia de RT2 - Vorbirea limbii engleza sau germana la nivel mediu

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Facultate in curs

2 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja