Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Căutăm o persoană dornică de evoluţie permanentaă, cu spirit de echipă și cu un grad ridicat de adaptabilitate, care să se alăture echipei noastre IT din Iaşi. Misiune: În calitate de .NET Developer principalele tale responsabilităţi vor fi să: - Creezi și implementezi aplicații web; - Optimizezi soluţiile informatice existente - realizezi versiuni îmbunătățite; - Monitorizezi implementarea proiectului; - Realizezi descrierea claselor sau a componentelor aplicației create, a setărilor, regulilor de gestiune și instrucțiunilor de implementare; - Testezi și validezi funcționalitatea soluțiilor create - efectuezi mentenanța soluțiilor implementate pentru a corecta eventualele erori și pentru a îmbunătăți aplicațiile dezvoltate; Beneficii: - Formare la nivel internaţional - Reale oportunităţi de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică şi de succes; - Oportunități de evoluție în carieră în cadrul companiei; - Pachet salarial atractiv.

Cerinte

Candidatul Ideal: Pentru reușita în această misiune este nevoie de: - Cunoștinte solide de .NET şi WinDev (de preferat); - Experienţă în dezvoltare de aplicații web; - Disponibilitate pentru deplasaă în Franţa; - Cunoașterea limbii Engleze -obligatoriu; cunoştinţele de limba Franceză reprezintă un avantaj; - Cunoștinte de PHP/C# reprezintă un plus.

2 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja