Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutăm ingrijitoare de bătrâni cu permis de conducere în Anglia. *****Plasare imediata***** Se acceptă și cupluri Primele 20 candidați acceptați primesc rambursat biletul de avion gratuit de către angajator din Devon. - 48 ore pe săptămână cu posibilitatea de a lucra ore - suplimentare - Salariu de la £7.50 pe oră - Training pentru 2 săptămâni plătit cu £6.70 pe oră - Necesită permis de conducere categoria B - Mașină și cazare asigurată din prima zi - Cazare de la £70 și £90 pe săptămână - Mașina Fiat 500/ Citroen C1 / Peugout 107 - cu benzină, asigurare, road tax - chirie £130 pe săptămână (GRATUIT în prima lunâ) - Nivel Engleză mediu - abilități de comunicare bune

Cerinte

- Nivel Engleză mediu - abilități de comunicare bune -Experiență în domeniu este avantaj -Permis de conducere cat. B european -Se acceptă și cupluri ******Immediate Start****** * We accept couples! * The role of the domiciliary care worker is very similar to that of a community care assistant, and the job titles can sometimes be interchangeable depending on the requirements of the position. You will be visiting people in their own homes to assist with household tasks, some personal care . 48 hours work per week (more hours available) £7.25 - £8 per hour Training is 2 weeks and training is paid at £6.50 per hour. Car, fuel and insurance is provided for a cost of £130 per week (FREE for first month) may use car in free time as car will be with the driver. Fiat 500/ Citroen C1 / Peugout 107 Single or shared accommodation is £70/£90 per week.

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

40 pozitii disponibile 16 persoane au aplicat deja