Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Peste 100 de locuri de munca disponibile în Marea Britanie în domeniul Medical/Îngrijire persoane - cu și fără experiență! Interviuri sistem Skype, răspuns de angajare pe loc!!! Beneficii: se oferă contracte de muncă pe perioada nedeterminată; contractele sunt full time și se pot efectua și ore suplimentare; se poate asigura transportul - depinde de oferta aleasă; concediu de odihnă 28 de zile/an; cazarea este asigurată contra cost; se accepta cupluri si grupuri de prieteni; salariile sunt intre 7,85 si 24,00 GBP (in funcție de calificare si experiență); nu se cere obligatoriu experiență în domeniul îngrijirii de persoane, dar reprezintă avantaj (daca ați avut grijă de cineva chiar si din familie, vă recomandam să specificați în CV-ul dvs.); pentru asistenții medicali- diploma sau adeverința Postliceala Sanitară; nu se solicită obligatoriu calificări pentru infirmieri sau/și îngrijitori (depinde de ofertă). Pentru Asistenții Medicali - se oferă suport pentru echivalarea studiilor in Marea Britanie (procedura NMC). program Luni - Vineri, 9-17. Alegerea numărul 1 a Candidaților și Angajatorilor, Lider în Selecție Internațională!

Cerinte

- Limba Engleză la nivel mediu - conversațional - Profesionalism - Spirit de echipă - Persoană prietenoasă - Candidatul trebuie să aibă minimum 18 ani - Adaptabilitate - Profesionalism - Experienta in domeniul asistentei sociale, voluntariat, ingrijire persoane cu disabilitati, practica, experienta personala (non-profesionala);

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai