Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Timp de lucru: 25-30 ore pe săptămână în timpul școlii, 48-50 de ore în timpul vacanțelor Perioada contractului: 6 luni cu posibilitatea de prelungire Inceput de lucru: imediat Numar de angajati: 10 Acomodare: Cazare asigurată de familia gazdă

Cerinte

Obligatii principale: Îngrijirea copiilor, ajutarea la treburile domestice Asteptari de la candidat: Formare: - Nu este necesar Experienta profesionala: Cunostinte de limbi straine - engleza nivel conversational Cerinte calificari si indemanari:- Abilitatea de a lucra independent, de a lucra bine cu copii, răbdare Trasaturi caracteriale: -Atitudine pozitiva, incredere, constiincioasa Conditii de angajare: Nivelul compensarii:- 80-90 de lire pe săptămână Regulamentele compensarii: - Informatii privind dreptul la servicii sociale -Asigurate de angajator Acomodari suplimentare: -nCazarea și mesele vor si asigurate de familia gazdă gratis Instructaj: - Training asigurat Informatii suplimentare: - Candidata trebuie să fie o persoană socială, sănătoasă între 20 și 60 de ani, sociabilă și capabilă să aprecieze schimbul de cultură ce apare locuind cu o familie gazdă

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja