Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma de recrutare, Cleaning & Babysitting RO, recruteaza ptr. o familie de romani din Elvetia o bona disponibila sa faca si menaj intr-o vila. Fara menaj salariul ar fi de 600 Euro/ luna; cu menaj: 1000 Euro/ luna. Obligatoriu cunostinte de lb. engleza si germana, plus experienta ca bona/ menajera la familie min. 2 ani de unde trebuie sa aduceti recomandari. Puteti suna intre orele 10-13, de luni pana vineri, eventual asteptam un cv si o foto la adresa noastra de mail. Cu prietenie, Carmen

Cerinte

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja