Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

1. Menajera interna in Nigtevecht, langa Amsterdam. Se ofera: - contract pe 12 luni cu familia - salariu 1300 euro brut (1150 euro net) - concediu platit - cazare gratuita- apartament propriu de locuit, conectat la casa familiei - masa gratuita - acces la internet si televiziune - bicicleta, scooter - program de lucru 38-44 de ore/saptamana Se cere: - sa mentina ordinea in casa si sa gateasca - limba engleza - fluent - persoana calma, flexibila, ordonata - personalitate calda - stil de viata sanatos - sa iubeasca copiii 2. Ingrijitor pentru baiat cu autism in Waalre Se ofera: - contract pe 12 luni cu familia - salariu 1600 euro brut (1449 euro net) - concediu platit - cazare gratuita - apartament propriu mobilat si utilat - masa gratuita Se cere: - cunostinte de limba engleza - nivel conversational - vartsa intre 30-55 de ani - permis de conducere - sa stie sa inoate - flexibila - disciplinata - foarte organizata si foarte ordonata - experienta cu autism, studii pedagogice/psihologice sau experienta cu copii cu nevoi speciale - sa mentina ordinea in casa si sa gateasca

Cerinte

Se cere: - cunostinte de limba engleza - nivel conversational - vartsa intre 30-55 de ani - permis de conducere - sa stie sa inoate - flexibila - disciplinata - foarte organizata si foarte ordonata - experienta cu autism, studii pedagogice/psihologice sau experienta cu copii cu nevoi speciale - sa mentina ordinea in casa si sa gateasca

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai