Detalii loc de munca

Descrierea jobului

NE MARIM ECHIPA! Facem inscrieri in regim de parteneriat direct cu compania FM World, Romania. Esti o persoana sociabiala, pozitiva, inzestrata cu abilitati de comunicare si ai spirit de echipa? Esti responsabila, serioasa si prompta in realizarea sarcinilor? Daca a lucra pe cont propriu si a face parte dintr-o echipa entuziasta si orientata spre succes este visul tau, contacteaza-ne. Plata se face in functie de rezultatele generate lunar, asadar iti poti stabili exact cati bani doresti sa castigi. Ai sansa consilierilor gratuite in domeniul vanzarilor directe si a diverselor bonificatii. Asteptam sa ne contactezi pentru a prinde in februarie 2017 oferta speciala de intrare in FM World!

Cerinte

antreprenor, sociabil, perseverent, orientat catre libertate financiara, disponibilitate de a invata, pozitiv, vesel, dinamic, aspiratii catre un succes personal

100 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja