Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Companie serioasa de recrutare, cauta muncitori necalificati cu medii cunostiinte de germana, dispusi sa lucreze in fabrici, in domeniul industrial la piese din metal/plastic pe contract nedeterminat! CERINTE: - lb germana nivel mediu conversational A2 - B1 - indemanare, seriozitate - disponibilitatea cu masina personala constituie un avantaj propriu BENEFICII: - contract de munca pe perioada nedeterminata, direct cu angajatorul german - salarizare: 9,50 Euro brut/ora - cazare asigurata contra-cost - asigurare medicala - dreptul la o locuinta proprie in Germania - dreptul la alocatie pentru copii minori. TARIFUL DE MEDIERE ESTE ZERO LA MOMENTUL PLECARII ! Locurile sunt pentru saptamana viitoare !

Cerinte

Companie serioasa de recrutare, cauta muncitori necalificati cu medii cunostiinte de germana, dispusi sa lucreze in fabrici, in domeniul industrial la piese din metal/plastic pe contract nedeterminat! CERINTE: - lb germana nivel mediu conversational A2 - B1 - indemanare, seriozitate - disponibilitatea cu masina personala constituie un avantaj propriu BENEFICII: - contract de munca pe perioada nedeterminata, direct cu angajatorul german - salarizare: 9,50 Euro brut/ora - cazare asigurata contra-cost - asigurare medicala - dreptul la o locuinta proprie in Germania - dreptul la alocatie pentru copii minori. TARIFUL DE MEDIERE ESTE ZERO LA MOMENTUL PLECARII !

10 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai