Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie serioasa de recrutare, cauta muncitori necalificati cu medii cunostiinte de germana, dispusi sa lucreze in fabrici, in domeniul industrial la piese din metal/plastic pe contract nedeterminat! CERINTE: - lb germana nivel mediu conversational A2 - B1 - indemanare, seriozitate - disponibilitatea cu masina personala constituie un avantaj propriu BENEFICII: - contract de munca pe perioada nedeterminata, direct cu angajatorul german - salarizare: 9,50 Euro brut/ora - cazare asigurata contra-cost - asigurare medicala - dreptul la o locuinta proprie in Germania - dreptul la alocatie pentru copii minori. TARIFUL DE MEDIERE ESTE ZERO LA MOMENTUL PLECARII ! Locurile sunt pentru saptamana viitoare !

Cerinte

Companie serioasa de recrutare, cauta muncitori necalificati cu medii cunostiinte de germana, dispusi sa lucreze in fabrici, in domeniul industrial la piese din metal/plastic pe contract nedeterminat! CERINTE: - lb germana nivel mediu conversational A2 - B1 - indemanare, seriozitate - disponibilitatea cu masina personala constituie un avantaj propriu BENEFICII: - contract de munca pe perioada nedeterminata, direct cu angajatorul german - salarizare: 9,50 Euro brut/ora - cazare asigurata contra-cost - asigurare medicala - dreptul la o locuinta proprie in Germania - dreptul la alocatie pentru copii minori. TARIFUL DE MEDIERE ESTE ZERO LA MOMENTUL PLECARII !

10 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja