Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Acest job se adreseaza tuturor persoanelor cu sau fara experienta in depozite. In acest domeniu, candidatii lucreaza minim 37,5 ore / saptamana, dar de regula acestia presteaza servicii circa 60 ore pe saptamana ceea ce face sa se ajunga la un castig lunar substantial. Salariul brut este intre 7,20 - 10 Lire sterline/ora in functie de depozitul pentru care se lucreaza. Plata va fi saptamanala, dar primul castig se primeste la sfarsitul celei de-a doua saptamani de munca. Salarizarea este crescatoare si difera in functie de schimbul care se lucreaza: sunt locuri unde se lucreaza 2 sau 3 schimburi. Program: - 5-6 zile de lucru / saptamana - 1-2 zile libere / saptamana Cazarea: Este identificata si pusa la dispozitie de un broker imobiliar din Marea Britanie contra cost 100-200 lire, in functie de locatie. La cazare se plateste chiria pentru 2 saptamani in avans si o saptamana ca si garantie pentru proprietar, ce va fi inapoiata la finalizarea contractului. De retinut: In total se va achita la sosire pentru cazare 350-410 lire! Masa nu este oferita de catre companie/beneficiar. Transportul local il suporta candidatul si este in valoare de 5-6 Lire sterline/ zi spre/ dinspre munca, platite de lucrator zilnic sau platite de compania din Marea Britanie si deduse din castigul saptamanal al lucratorului. Transportul pana la destinatie intra in cheltuiala candidatului! PENTRU ACEST JOB COMPANIA NOASTRA NU PERCEPE NICI UN FEL DE COMISION!

Cerinte

Responsabilitatile lucratorului in depozit: - Depozitarea marfii; - Ambalarea marfii; - Sortarea comparativa a bunurilor si produselor; - Mutarea bunurilor si produselor in depozit; - Consemnarea bunurilor deteriorate sau stricate; - Selectarea si ambalarea produselor pentru expediere; - Sarcini de incarcare si descarcare a marfii si bunurilor; - Intretinerea curateniei in depozit; - Sustinerea activitatii celorlalti lucratori aflati in depozit; - Manipularea marfii conform indicatiilor primite de la superiori; Se accepta persoane cu atitudine buna, muncitori, seriosi, prietenosi, in forma fizica si mentala buna, cu bune abilitati de comunicare, organizati si care nu au nici un fel de probleme de sanatate. Se cere cunoasterea limbii engleze la nivel de conversatie.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Scoala generala

30 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja