Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie serioasă de recrutare şi mediere, caută în această perioadă de timp, muncitori necalificaţi (BĂRBAŢI) disponibili pentru o plecare rapidă în Germania, într-o fabrică de piese auto la sortat, asamblat, ambalat piese şi componente din metal sau urmărirea procesului de fabricare al unor piese. Condiţie principală: limba germană - nivel mediu conversaţional FOARTE IMPORTANT: Nu percepem niciun fel de comision !!! BENEFICIILE DUMNEAVOASTRĂ: - loc de muncă stabil şi serios la firma germană - contract de muncă pe perioadă nedeterminată DIRECT cu angajatorul german - salarizare: 9,00 Euro brut/oră - cazare asigurată contra-cost la pensiuni în camere duble, cu baie proprie şi bucătărie comună - asigurare medicală plătită de către firma germană - dreptul la alocaţie pentru copii minori - dreptul la o locuinţă proprie în Germania CERINŢELE NOASTRE: - lb germană nivel mediu (de la A2 în sus) - disponibilitate rapidă pentru plecare - seriozitate, flexibilitate - disponibilitatea cu maşina proprie constituie un AVANTAJ MAJOR PERSONAL

Cerinte

Companie serioasă de recrutare şi mediere, caută în această perioadă de timp, muncitori necalificaţi (BĂRBAŢI) disponibili pentru plecare în Germania, într-o fabrică de piese auto la sortat, asamblat, ambalat piese şi componente din metal sau urmărirea procesului de fabricare al unor piese. Condiţie principală: limba germană - nivel mediu conversaţional FOARTE IMPORTANT: Nu percepem niciun fel de comision !!! BENEFICIILE DUMNEAVOASTRĂ: - loc de muncă stabil şi serios la firma germană - contract de muncă pe perioadă nedeterminată DIRECT cu angajatorul german - salarizare: 9,00 Euro brut/oră - cazare asigurată contra-cost la pensiuni în camere duble, cu baie proprie şi bucătărie comună - asigurare medicală plătită de către firma germană - dreptul la alocaţie pentru copii minori - dreptul la o locuinţă proprie în Germania CERINŢELE NOASTRE: - lb germană nivel mediu (de la A2 în sus) - disponibilitate rapidă pentru plecare - seriozitate, flexibilitate - disponibilitatea cu maşina proprie constituie un AVANTAJ MAJOR PERSONAL LOCURILE SUNT DISPONIBILE!

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja