Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Companie serioasă de recrutare şi mediere, caută în această perioadă de timp, muncitori necalificaţi (BĂRBAŢI/FEMEI) disponibili pentru o plecare rapidă în Germania, într-o fabrică de piese auto la sortat, asamblat, ambalat piese şi componente din metal sau urmărirea procesului de fabricare al unor piese. Condiţie principală: limba germană - nivel mediu conversaţional FOARTE IMPORTANT: Nu percepem niciun fel de comision !!! BENEFICIILE DUMNEAVOASTRĂ: - loc de muncă stabil şi serios la firma germană - contract de muncă pe perioadă nedeterminată DIRECT cu angajatorul german - salarizare: 9,23 Euro brut/oră - cazare asigurată contra-cost la pensiuni în camere duble, cu baie proprie şi bucătărie comună - asigurare medicală plătită de către firma germană - dreptul la alocaţie pentru copii minori - dreptul la o locuinţă proprie în Germania

Cerinte

CERINŢELE NOASTRE: - lb germană nivel mediu (de la A2 în sus) - disponibilitate rapidă pentru plecare - seriozitate, flexibilitate - disponibilitatea cu maşina proprie constituie un AVANTAJ MAJOR PERSONAL

20 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai