Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie serioasa de recrutare, cauta muncitori necalificati - BARBATI - pentru o firma germana unde se fabrica saltele (se inhuseaza saltele). CERINTE: - Lb germana nivel mediu conversational A2 - B1 - experienta in domeniu - flexibilitate, indemanare - disponibilitatea cu masina personala reprezinta un avantaj propriu BENEFICII: - contract de munca pe perioada nedeterminata direct cu angajatorul german - salarizare: 9,07 Euro brut/ora - cazare contra-cost - asigurare medicala platita din partea firmei germane. TARIF DE MEDIERE PENTRU ACEST LOC DE MUNCA LA PLECARE ESTE ZERO !!!

Cerinte

Companie serioasa de recrutare, cauta muncitori necalificati - BARBATI - pentru o firma germana unde se fabrica saltele (se inhuseaza saltele). CERINTE: - Lb germana nivel mediu conversational A2 - B1 - experienta in domeniu - flexibilitate, indemanare - disponibilitatea cu masina personala reprezinta un avantaj propriu BENEFICII: - contract de munca pe perioada nedeterminata direct cu angajatorul german - salarizare: 9,07 Euro brut/ora - cazare contra-cost - asigurare medicala platita din partea firmei germane.

15 pozitii disponibile 16 persoane au aplicat deja