Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

FĂRĂ TAXE DE MEDIERE! COMISION ZERO! NU PERCEPEM NICI UN FEL DE COSTURI SUPLIMENTARE! !!! RECRUTAREA SE FACE PENTRU LUNA Ianuarie !!! Recrutăm muncitori necalificaţi ( BĂRBAŢI) interesaţi de un loc de muncă sigur şi stabil pentru o perioadă nedeterminată de timp în Germania, zona Freiburg. Se lucrează pe 2 schimburi la montajul şi asamblarea pieselor din metal. BENEFICIILE DVS.: - loc de muncă stabil şi concret - contract de muncă pe durată nedeterminată direct cu angajator german - salarizare: 9,00 Euro brut/oră - cazare asigurată contra-cost din partea firmei germane - asigurare medicală - drepturi depline în Germania! NU impunem şi NU asigurăm transport din România înspre Germania; plecările se fac pe cont propriu!

Cerinte

CERINŢE: - limba germană nivel mediu conversaţie (minim A2) - îndemânare şi flexibilitate - permis conducere / disponibilitatea de plecare cu maşina proprie constituie avantaj personal!

20 pozitii disponibile 28 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai