Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Vă gândiţi la o schimbare în viaţa dumneavoastră? Vreţi să faceţi ceva important şi să ajutaţi oameni? Visaţi la un job care să vă facă plăcere şi care să vă aducă satisfacţii financiare? Doriţi să lucraţi în străinătate, dar nu ştiţi cum să găsiţi un loc de muncă sigur? Dacă răspunsul dumneavoastră este “da”, nu ezitaţi şi contactaţi-ne, iar noi vă vom ajuta la realizarea planurilor dumneavoastră. Vă oferim locuri de muncă ca îngrijitor/ îngrijitoare de persoane vârstnice la domiciliu în Germania . BENEFICII: 1. Contract legal de muncă cu un angajator polonez 2. Salariu atractiv (800 - 1200€) 3. Asigurare socială şi medicală 4. Cazare şi masă asigurată 5. Decontarea cheltuielilor cu deplasarea 6. Nou !!! bonus financiar pentru recomandare 7. NU PERCEPEM COMISIOANE!!! Durata contractului este de în medie 2 luni cu posibilitatea de prelungire - prezentarea cazului se realizeaza premergator plecarii

Cerinte

1. Limba germană la nivel conversaţional (Obligatoriu) 2. Experienţă îngrijire persoane vârstnice 3. Persoană înţelegătoare, răbdătoare şi prietenoasă 4. Apt de muncă

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja