Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o companie importanta din Belgia suntem in cautare de muncitori cu experienta in constructii, in special in turnarea si nivelarea şapei. Responsabilitati: - turnarea şapei în conformitate cu standardele Belgiene - plasarea izolatiilor in colţuri şi a armăturii - nivelarea suprafeţei folosind unelte manuale - polizarea podelelor - executarea lucrarii in conformitate cu planul tehnic - prepararea şapei - experienţa de lucru în Belgia reprezintă un avantaj Avantaje: Salariu net de 1485 Euro/luna cazarea asigurata de catre angajator contra sumei de 65 Euro/saptamana transportul Romania- Belgia decontat de catre angajator pana in valoarea de 125 Euro angajare integral legala in concordanta cu legislatia Belgiana acces gratuit la Internet la cazare bonusuri sociale in concordanta cu legislatia Belgiana

Cerinte

Cerinte: abilitatea de a interpreta planul tehnic; experienta recenta de 5 ani pe o pozitie similara detinerea unui permis de conducere categoriile C si CE Limbi straine: Engleza sau Germana – nivel conversational

4 pozitii disponibile 27 persoane au aplicat deja