Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: - turnarea şapei în conformitate cu standardele Belgiene - plasarea izolatiilor in colţuri şi a armăturii - nivelarea suprafeţei folosind unelte manuale - polizarea podelelor - executarea lucrarii in conformitate cu planul tehnic - prepararea şapei - experienţa de lucru în Belgia reprezintă un avantaj

Cerinte

Cerinte: - abilitatea de a interpreta planul tehnic; - experienta recenta de 5 ani pe o pozitie similara - detinerea unui permis de conducere categoriile C si CE - Engleza sau Germana – nivel conversational - putere de munca - precizie - abilitati de lucru atat in echipa cat si individual Beneficii: - salar motivant - cazarea asigurata de catre angajator contra sumei de 65 Euro/saptamana - transportul Romania- Belgia decontat de catre angajator pana in valoarea de 125 Euro - angajare integral legala in concordanta cu legislatia Belgiana - acces gratuit la Internet la cazare - bonusuri sociale in concordanta cu legislatia Belgiana

1 pozitii disponibile 24 persoane au aplicat deja