Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Despre angajator Compania VPL Healthcare colaboreaza indeaproape cu un lant de Care Home-uri din Marea Britanie ce furnizeaza spectrul complet de servicii de ingrijire, iar luna aceasta sunt in cautarea unor profesionisti cu care sa-si mareasca echipa. Daca o dezvoltare profesionala in domeniul medical este ceea ce cautati in momentul de fata va invitam sa analizati oferta completa mai jos. Interviurile se sustin pe Skype! Descrierea ofertei Sector: Care Home Locatie: Aberdeen, Scotland Tip job: Full time Beneficii contractuale • Salariu: 16 lire/h • Cazare gratuita pentru o perioada de 6 luni • Bilet de avion asigurat de catre angajator • Transfer gratuit de la aeroport catre locatia in care veti fi cazat

Cerinte

Candidatul ideal • Nivel de limba engleza conversational, cu cunostinte termeni medicali • Diploma Asistent Medical Generalist • Trebuie sa detina PIN Number

30 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai