Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie din Anglia angajeaza urgent muncitori necalificati pentru un depozit american, foarte mare si renumit in lume, in zona Northampton. - personal cu nivel engleza baza/bun/foarte bun - castiguri salariale super bune inainte si de sarbatorile de iarna Salarizare: de la 8.25 lire/ora + plata ore suplimentare Se lucreaza in schimburi, zi/noapte Contract 3 luni cu prelungire la 1 an Cazarea este oferita de compania britanica, contra cost, se achita chiria saptamanal din salariu. La sosire se va achita chiria pe prima saptamana+depozit+broker fee imobiliar. Plecari foarte rapide, munca a inceput deja Contract legal de munca, Nino si cont bancar pt salariu Se asigura asistenta Pe acesata oferta se va achita un comision numai la semnarea contractului de munca trimis de angajator

Cerinte

- barbati, femei, cupluri, single - limba engleza baza/bun/foarte bun - varsta intre 20-55 ani - sanatos, apt de munca, fara cazier - dorinta de a castiga un salariu super bun - fara experienta, se face induction/training dupa sosire - persoane muncitoare si foarte serioase, motivate - disponibilitate sa plecati urgent la munca la cel mai mare depozit american din UK

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

Limbi straine necesare Engleza

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja