Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Plecari imediate, muncitori necalificati in Northampton - Anglia - Zona foarte buna, locatia pe aceasta zona este disponibila cu plecare in cel mult 2 saptamani (plecare imediata) - manipulare marfuri/produse generale - pozitia de angajare warehouse operatives Salarizare: - De L-V, tura de zi 7.20 lire/ora - in weekend 8.31 lire/ora - De L-V, tura de noapte 8.16 lire/ora, in weekend 9.84 lire/ora - Plata saptamanala, prima data dupa 2 saptamani Se lucreaza 8 ore/zi plus overtime disponibile si platite Contract legal de munca, perioada continua Cazare oferita de compania britanica, doar la cerere, contra cost - chiria 65 lire/saptamana cu toate utilitatile incluse, se achita saptamanal din salariu - la sosirea in cazare se va achita chiria pe 1 saptamana 65 lire+depozit 130 lire - rambursabil integral la plecare+ taxa brocker imobiliar britanic 100 lire = total 295 lire Pe aceasta oferta se va achita un comision la semnarea contractului de munca britanic. Contact direct cu angajatorul.

Cerinte

- limba engleza nivel mediu/conversational, obligatoriu - varsta intre 18-55 ani - nu se solicita experienta in domeniu, se asigura curs induction obligatoriu dupa sosire - fara cazier si fara probleme medicale - sa fiti disponibili de plecare cat se poate de repede - ambalare, paletare, etichetare, sortare, perluare comenzi, livrare comenzi - marfuri din depozit foarte mare, de renume din Anglia

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja