Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca si altele

Descrierea jobului - Cluj Napoca si altele

Caut mamici care doresc sa lucreze de acasa, studenti , salariati sau pensionari pentru un proiect nou. Veti beneficia de tot sprijinul necesar deci studiile si experienta nu sunt obligatorii. Activitatea se poate desfasura in timpul liber, pentru un venit suplimentar sau full time pentru castiguri consistente si o cariera de succes. Nu suntem vanzatori de produse si nici call center; activam in domeniul marketingului si al produselor esentile pentru sanatate. Toate rezultatele sunt masurabile : cele financiare reprezinta castigul obtinut, efectele asupra sanatatii se dovedesc prin analize.

Cerinte

Caut acele persoane pentru care sanatatea este esentiala ! Caut persoane motivate, dinamice, dispuse sa iasa din zona de confort pentru a-si scopurile.

5 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai