Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Ce facem noi pentru tine? · Oferim oportunitatea de a lucra in reteaua de retail modern cu cea mai mare acoperire geografica din Romania; · Pentru ca ne place sa investim in oamenii care ne reprezinta, oferim training profesional · salariu fix+bonusuri de performanta si sporuri de frig · Asiguram transport · Oferim posibilitati reale de promovare. Ce vei face tu pentru noi? · Te asiguri că pregătești marfa corect conform comenzii expuse · Te asiguri că nu deteriorezi baxurile cu marfă · Îți realizezi norma de preparare zilnică · Devii membru al unei echipe stabile

Cerinte

Dacă ești: · Persoană perseverentă, muncitoare · Cu rezistență la efort fizic susținut · Persoană integră · Cu spirit de echipă · Dornic să faci parte din reteaua cu cea mai mare acoperire geografica ...aplica cu incredere! E momentul pentru un job bun!

20 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai