Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

- Contactarea telefonica a clientilor si gestionarea unui portofoliu alocat - Informarea clientilor asupra aspectelor specifice debitelor/platilor - Negocierea termenelor de plata printr-un discurs persuasiv - Introducerea informatiilor in aplicatia interna - Mentinerea standardului de calitate stabilit Iti oferim: - Salariu fix si bonusuri lunare - Posibilitatea de a participa la traininguri si coachinguri periodice - Reale sanse de promovare - Activitati distractive alaturi de colegi in Team Building-uri, Christmas Parties, Happy Hours - Acces la pachete de servicii medicale - Smartphone din partea companiei, precum si reduceri la servicii de telefonie

Cerinte

- Atitudine pozitiva si orientare catre client si rezultate - Foarte bune abilitati de comunicare si spirit de echipa - Abilitati de organizare si atentie la detalii - Bune cunostinte de Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) - Disponibilitate de a lucra in ture, 6 ore/zi sau 8 ore/zi

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

5 pozitii disponibile 25 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai