Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia de recrutare GLOBAL HR cauta OFTALMOLOG in Sinaia - Brasov pentru clientul nostru din domeniul oftalmologiei cu de peste 20 de ani pe piata din Romania. Principalele responsabilitati: - Consultarea profesionista si diagnosticarea corecta a pacientilor; - Stabilirea tratamentului specific afectiunii pacientului; - Monitorizarea permanenta a pacientilor, supervizarea administrarii tratamentelor prescrise; - Comunicarea constanta cu pacientul. Clientul nostru ofera: - Pachet salarial atractiv (salariu fix, bonusuri, tichete de masa, asigurare medicala, decont transport); - Contract pe perioadata nedeterminata; - Program flexibil si formare continua; - Posibilitatea de a lucra cu aparatura si echipamente de inalta tehnologie.

Cerinte

Candidatul ideal va avea: - Studii superioare medicale, specializarea oftalmologie; - Experienta ca medic oftalmolog minim 2 ani; - Capacitate buna de comunicare si relationare, empatie; - Adaptabilitate, optimism, persoana orientata catre pacient; - Interes pentru formare continua si dorinta de a fi la curent cu descoperirile in domeniu.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja