Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia noastra de recrutare cauta OFTALMOLOG PEDIATRU pentru clientul nostru din Bucuresti, client cu activitate de peste 20 de ani pe piata din Romania. Principalele responsabilitati: - Consultarea profesionista si diagnosticarea corecta a pacientilor; - Stabilirea tratamentului specific afectiunii pacientului; - Monitorizarea permanenta a pacientilor, supervizarea administrarii tratamentelor prescrise; - Comunicarea constanta cu pacientul. Clientul nostru ofera: - Pachet salarial atractiv (salariu fix, bonusuri, tichete de masa, asigurare medicala, decont transport); - Contract pe perioadata nedeterminata; - Formare continua; - Posibilitatea de a lucra cu aparatura si echipamente de inalta tehnologie.

Cerinte

Candidatul ideal va avea: - Studii superioare medicale, specializare oftalmologie; - Experienta ca medic oftalmolog pediatru minim 2 ani; - Capacitate buna de comunicare si relationare, empatie; - Adaptabilitate, optimism, persoana orientata catre pacient; - Placarea de a lucra cu copii si intelegerea nevoii acestora; - Interes pentru formare continua si dorinta de a fi la curent cu descoperirile in domeniu.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja