Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Arabia Saudita

Descrierea jobului - Arabia Saudita

Pozitie : OHSE Superintendent/Inspector OHSE Tara : Arabia Saudita Locatie : Riyadh Pozitii disponibile: 3 Locul de munca: Companie privata Salariu : Se negociaza la interviu Ce ofera Angajatorul : Perioada contractului: 12 luni cu posibilitate de prelungire, Se lucreaza in medie 48 de ore pe saptamana, Asigurari sociale, Asigurari medicale, Cazare : asigurata de angajator, Costul transportului este suportat de angajator, Ore suplimentare , Concediu platit, Responsabilitati: OHSE chestorul este responsabil pentru coordonarea și furnizarea de supraveghere cu privire la toate aspectele de mediu și de sănătate la locul de muncă de la MGBM. Aceasta include furnizarea de sprijin tehnic și consultanță pentru managementul superior și de dezvoltare și programul de mediu și implanta la locul de muncă de sănătate pentru toate filialele. Experiența în Mining Process & Underground Mining

Cerinte

Conditii de recrutare: Obligatoriu: Diploma de Licenta Inginer Industria Miniera sau Inginer Mecanic Cunostinte avansate de limba engleza scris si vorbit Experienta pe pozitia de OHSE Superintendent/Inspector OHSE intre 8-10 ani Experienta in supervizarea sistemului de securitate miniera Ce trebuie sa faceti??? Pasul 1: Ne trimiteti cv-ul in limba engleza completat, si o poza cu dvs.

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai