Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Trenkwalder angajeaza pentru clientul sau Operator asamblare mecanica Responsabilitati : - Pregateste partile ce urmeaza a fi asamblate in conformitate cu instructiunile de lucru si comanda de productie; - Asambleaza produsele specifice liniei de asamblare T&D (transport si distributie): regulatoare, valve de siguranta, valve de refulare, piloti, mecanisme de siguranta,etc, in conformitate cu specificatiile tehnice, urmand instructiunile de lucru specifice; - Testeaza produsele asamblate urmand normele si instructiunile de lucru specifice fiecarui tip de produs si completeaza datelor referitoare la rezultatele testelor in conformitate cu instructiunile de lucru; - Identifica in timpul procesului, regulatoarele necorespunzatoare; Beneficii : • Salariu corect si la timp • Tichete de masa • Transport asigurat de angajator • Echipament de protective • Asigurare Medicala

Cerinte

• Cunostinte de Asamblare / Montaj; • Cunostinte lacatuserie (avantaj); • Cunostinte desen tehnic; • Absolvent scoala profesionala sau liceu; • Operare PC – nivel mediu.

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja