Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o companie din Franta cu o experienta de peste 50 de ani in tinichigeria industriala recrutam operator de masina cu comanda numerica de decupat cu laser. Responsabilitati: - Operarea masinilor CNC de taiat cu laser; - Tipul de tabla folosita: oțel galvanizat, pre-vopsit oțel, oțel inoxidabil, aluminiu, cupru, alamă, (0,5- 15 mm); - Asigurarea mentenantei masinilor de taiat cu laser; - Masini folosite :Masina laser Amada F1 4000W, Masina laser Trumpf 1800W;

Cerinte

- Experienta minim 2 ani pe o pozitie similara; - Cunoasterea limbii franceze la nivel conversational; - Diploma de calificare; - Programarea masinilor; - Gestiunea stocurilor de materie prima necesara pentru productie; - Realizarea pieseslor pana la punerea la dispozitie pentru etapa urmatoare a procesului de productie; Alte informații: - Perioada contractuala: 6 luni cu posibilitatea de obtinere a unui cotract pe perioada nedeterminata; - Venitul total net este de 1800 Euro/Luna; - Beneficii: cazarea si transportul asigurate; NU SE PERCEPE COMISION!

2 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja