Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Căutăm operatori cnc abkant! VMP Group Romania ofera servicii de personal de cea mai inalta calitate. Suntem parte a uneia dintre cele mai mari companii de resurse umane din Finlanda. Avand o experienta in domeniu de peste 20 de ani, angajam anual mii de profesionisti in diferite domenii de activitate. Concernul nostru este fondat in 1988, si este in totalitate cu capital finlandez. VMP functioneaza in Finlanda, Suedia, Estonia si Romania. SC LMTIRON SRL este reprezentant unic al VMP în România, cu numărul de operator de date cu caracter personal 18280.

Cerinte

Dorim să colaborăm cu persoane motivate și cu experiență relevantă în operarea mașinilor AMADA HT80-25 și Finn Power e-brake B100-3100. Lucrul presupune serii de piese scurte (număr mic de piese). Citirea și interpretarea desenelor tehnice, experiența în programarea mașinilor AMADA HT80-25 și Finn Power e-brake B100-3100 sunt cerințe obligatorii. Angajații vor lucra independent, în două schimburi. Cunoașterea limbii engleze la nivel mediu este obligatorie. Organizăm cazarea pentru angajații noștri. Salariul va fi stabilit potrivit Acordului Colectiv de Muncă reglementat în legislația finlandeză de muncii. Căutăm persoane interesate de un contract de muncă pe perioadă lungă.

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja