Detalii loc de munca - Brașov

Descrierea jobului - Brașov

Angajam operatori call center full time /part time Brasov Inbound: asistenta tehnica ASUS ITALIA Outbound: produse /servicii TELECOM ITALIA VA OFERIM: • Program de lucru lejer de LUNI –VINERI , nu se lucreaza sambata si duminica • Contract de munca pe perioada nedeterminata, conditii de munca stabile • Nu trebuie experienta anterioara • Bonuri de masa in valoare de 15 lei /zi lucratoare • Bonusuri saptamanale plus bonusuri lunare indiferent de performanta • Transport asigurat (pentru cei din afara orasului) • Training-uri specifice activitati cu traineri specializati • Tombola saptamanala pentru bilete la cinema /piscina • Sala de distractie pentru angajatii nostri • Teambuilding (2-3 ori pe an in cele patru sedii din tara /BRASOV/IASI/BOTOSANI/SUCEAVA) • Vineri dupa amiaza liber daca echipa ajunge la targhetul saptamanal • PACHET SALARIAL MEDIU NET INTRE 2200 LEI -3000 RON DESCRIEREA COMPANIEI: Grupul Open Mind a fost infiintat in anul 2007 urmand ca in cativa ani sa devina leader pe piata din Romania in sectorul BPO impunandu-se prin calitatea serviciilor oferite .Dupa doar 7 luni de activitate in Iasi, Open Mind se dubleaza cu nasterea unei filiale in Brasov, urmand ca la scurt timp inca doua sedii sa-si deschida activitatea, Botosani si Suceava.

Cerinte

CERINTE: • Cunostinte de limba italiana • Cunostinte PC VA OFERIM: • Program de lucru lejer de LUNI –VINERI , nu se lucreaza sambata si duminica • Contract de munca pe perioada nedeterminata, conditii de munca stabile • Nu trebuie experienta anterioara • Bonuri de masa in valoare de 15 lei /zi lucratoare • Bonusuri saptamanale plus bonusuri lunare indiferent de performanta • Transport asigurat (pentru cei din afara orasului) • Training-uri specifice activitati cu traineri specializati • Tombola saptamanala pentru bilete la cinema /piscina • Sala de distractie pentru angajatii nostri • Teambuilding (2-3 ori pe an in cele patru sedii din tara /BRASOV/IASI/BOTOSANI/SUCEAVA) • Vineri dupa amiaza liber daca echipa ajunge la targhetul saptamanal • PACHET SALARIAL MEDIU NET INTRE 2200 LEI -3000 RON DESCRIEREA COMPANIEI: Grupul Open Mind a fost infiintat in anul 2007 urmand ca in cativa ani sa devina leader pe piata din Romania in sectorul BPO impunandu-se prin calitatea serviciilor oferite .Dupa doar 7 luni de activitate in Iasi, Open Mind se dubleaza cu nasterea unei filiale in Brasov, urmand ca la scurt timp inca doua sedii sa-si deschida activitatea, Botosani si Suceava.

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai