Acest anunt a expirat la data: 23.04.2014

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam operator masina debitare/ taiere laser, cu experienta in programarea parametrilor masinii. Cerinte: vorbitor limba engleza / germana incepator. Contract I. T. M. in Romania, salariu 8 Euro/ ora, program 8/ 10 ore, de Luni pana Sambata inclusiv, alocatie hrana 150 Euro pe luna, cazare, transport asigurat. Activitatea se desfasoara in santier naval, locatie Duisburg (Germania), reparatii nave fluviale.

Cerinte

Angajam operator masina debitare/ taiere laser, cu experienta in programarea parametrilor masinii. Cerinte: vorbitor limba engleza / germana incepator. Contract I. T. M. in Romania, salariu 8 Euro/ ora, program 8/ 10 ore, de Luni pana Sambata inclusiv, alocatie hrana 150 Euro pe luna, cazare, transport asigurat. Activitatea se desfasoara in santier naval, locatie Duisburg (Germania), reparatii nave fluviale.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja

Joburi similare