Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Renta Cred -H.R. Agency recruteaza candidati pentru a lucra in cadrul unei fabrici din Olanda. Domeniul de activitate este : Ambalare / sortare/impachetare =fructe / legume. Candidatii vor avea activitati specifice locului de munca cum ar fi : -verificarea calitatii produselor. -impachetarea produselor, -ambalarea produselor, -produsele se vor ambala in cutii / lazi de dimensiuni mici destinate livrarii in supermaket-uri. Linia de productie presupune precizia calitatii si concentrare asupra verificarii calitatii produselor. Conditii : Este necesara cunoasterea limbii engleze cel putin la nivel mediu (conversational) sau avansat , pentru a putea comunica cu usurinta cu angajatorul si colegii de munca. Cazarea este asigurata de catre angajator contracost si respectiv cu 80 Euro / saptamana -care vor fi opriti din salariu. Cazarea conta in -camere duble in care vor locui cate doua persoane , se ofera bucatarii complet utilate. Salarizarea este oferita in functie de varsta si se plateste la fiecare sfarsit de saptamana lucrata : -19 ani : 7,45 euro /ora -20 ani : 8,21 Euro / ora -21-40 ani : 9,12 Euro /ora Program de lucru: 6 zile/saptamana, 8-9 ore de munca/zi. Persoanele interesate sunt rugate sa alice inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre. Aplicatia va consta in CV redactat in limba engleza insotit de fotografie color corp intreg.Plecari garantate!

Cerinte

- Cerinte obligatorii: - persoane cu varsta cuprinsa intre 20 si 40 ani - experienta pe post similar celui pentru care candidatul aplica - cunostinte de limba engleza nivel conversational / avansat - stare de sanatate foarte buna, adaptabilitate la cerintele angajatorului, comportament civilizat, seriozitate si lipsa antecedente penale - disponibilitate de a se prezenta la post conform programarii angajatorului - acceptarea conditiilor ofertei primite de la recrutor

10 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja