Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- preia si proceseaza comenzile venite de la agentii de vanzari, resp clientii firmei, in baza procedurilor interne; - intocmeste facturi si alte documente specifice de iesire din depozit; - tine evidenta formularelor cu regim special; - executa lucrari de registratura; - indeplineste si alte atributii specificate in fisa postului

Cerinte

- studii medii; - experienta in domeniul facturarii constituie un avantaj; - bune cunostinte de operare PC; - abilitati de comunicare si relationare atat cu agentii de vanzari de teren, cu ceilalti colegi din cadrul punctului de lucru si de la sediu, cat si cu clientii sau potentialii clienti care ne contacteaza; - abilitati de lucru in echipa; - perseverenta, harnicie, viteza de lucru, acuratete, - implicare in desfasurarea corecta a activitatii si in imbunatatirea continua a procedurilor de lucru. Beneficii Oferite - posibilitate de dezvoltare personala si profesionala - mediu de lucru placut

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja