Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ai experienta in prelucrarea bustenilor cu gaterul banzic ? Vorbesti fluent limba franceza si iti doresti sa locuiesti in inima naturii? Atunci esti persoana pe care o cautam. Responsabilitatile tale vor fi: - verificarea starii tehnice a gaterului pentru a corespunde normelor; - calcularea volumului bustenilor folosind tabele de cubaj cu masuratori tratabile; - debitarea lor in cherestea conform modelelor de taiere; - efectuarea manuala de stivuire pe clase de calitate; - folosirea instrumentelor de lucru: metru, ruleta si utilajul gater care poate avea aura deschiderii de 200, 300, 400, 560, 710, 910 si 1100 mm. Beneficii: - remuneratie bruta de 1500 euro/luna; - cazarea intr-un mobil-home cu 2 camere va este oferita Gratuit; - transportul Romania - Franta si retur va este decontat in valoare de 130 euro/drum; - masina de serviciu marca Ford Transit oferita pentru deplasarea locala; - echipament de lucru asigurat de client: salopeta si bocanci de securitate, dopuri de urechi, manusi si ochelari de protectie. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

Trebuie sa ai experienta minim 2 ani pe un post similar; - dexteritate in folosirea gaterului, drujbei si a altor utilaje specifice; - cunostinte de limba franceza la nivel mediu; - reprezinta un avantaj autorizatia CACES pentru conducerea utilajelor forestiere; - sa detii permis de conducere categoria B; - sa fii prompt, energic, atent la detalii si responsabil.

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja