Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Tip contract : permanent Cazarea: pusă la dispozitie de angajator dar plătită de angajat (în jur de 80 – 90 £/săpt, în funcție de zonă) Transport: organizat și plătit de angajat Salariul : 8 – 8.50 £ brut/oră + bonus Concediu: 28 zile/an Sărbători legale: standard, conform legislației muncii Program : - 40 – 60 ore/săptămână, cu posibilitatea de ore suplimentare sămbâta și duminica; - 7:30 – 16:00 – Luni -> Joi - 7:00 – 14:00 - Vineri Descriere job : manipularea preselor Abkant, a utilajelor de prelucrare și a ghilotinelor din dotare. Responsabilități : - prelucrarea și testarea pieselor executate, conform desenelor existente; - pregătirea mașinii pentru îndoirea reperelor (schimbare seturi de scule, ajustare parametri program) - verificarea produsului final pentru a fi în concordanță cu specificațiile cerute și în vederea depistării eventualelor erori;

Cerinte

- 1 an de experință în domeniu, de preferat cu tablă; - Engleză la nivel conversational; - Cunoștinte desen tehnic obligatoriu; - Cunoștinte de sănătate și securitate în muncă ; - Persoană conștiincioasă, muncitoare, cu inițiativă și standarde ridicate; - Pașaport valabil.

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai