Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: Gestionarea de apeluri outbound (persoane juridice), Formularea de intrebari specifice, Inregistrarea cu acuratete a raspunsurilor primite, de la persoana intervievata, in sistem, Identificarea si raportarea problemelor aparute in procesul de obtinere a datelor valide.

Cerinte

Cerinte: Excelente abilitati lingvistice in limba germana, Cunostinte de limba engleza - nivel mediu/avansat;, Abilitati de comunicare si spirit persuasiv, orientare spre procedura, Persoane dinamice si optimiste, Persoane orientate spre rezultate. Beneficii Oferite: Conditii de munca la nivel occidental, Posibilitate de a lucra part time (4/6 h zi, L-V) in intervalul orar 10.00- 16.00, Dobandirea de experienta calificata in domeniul culegerii de date prin intermediul telefonului. Salariu de baza + bonus realizat in functie de numarul chestionarelor completate (bonusul nu este conditionat de un target) + tichete de masa.

2 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja