Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Citirea cu atentie a materialelor de lucru înainte de contactarea telefonica a respondentilor si/sau înainte de deplasarea pe teren (daca este cazul); Contactarea potentialilor respondenti si selectarea acestora potrivit criteriilor impuse de filtrele de eligibilitate; Realizarea interviului propriu-zis; Verificarea atenta a raspunsurilor;

Cerinte

AVANTAJ: minim 6 luni experienta pe un post de agent CALL CENTER/ operator interviuri Studii: minim bacalaureat; Cunostinte de utilizare a PC-ului Persoana onesta si respectuoasa ; Capacitate dezvoltata de comunicare si interrelationare; Voce placuta; Persoana sociabila; Capacitate de asimilare si integrare a informatiilor legate de studiul efectuat ; Exprimare clara si cursiva ; Rezistenta la stres si munca sustinuta; Abilitatea de a lucra cu date si informatii confidentiale ; Angajator: agentie market-research Pachet salarial: salariu fix plus bonuri de masa Program de lucru: L-V 09.00-17.30 cu o jumatate de ora pauza de masa

7 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai