Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- Opereaza, verifica, intretine, supravegheaza si intervine asupra unei masini conform manualului de instructiuni sau pe baza instructiunilor date de Seful de sectie; - Verifica si selecteaza parametrii de proces corespunzatori utilajului (temperatura, presiune, energie, aer, apa, dozare etc.) - Verifica dpdv cantitativ si calitativ materialele ce urmeaza a intra in productie - Urmareste alimentarea continua a masinilor cu materii prime sau materiale, dupa caz, pentru buna desfasurare a procesului de productie; -Intretine, curata si spala benzile transportoare aferente masinilor -Pachet salarial motivant - Bonuri de masa dupa 1 luni de activitate - Transport asigurat - Posibilitate de DEZVOLTARE profesionala - SIGURANTA locului de munca

Cerinte

Studii medii - Abilitati motrice/ dexteritate - Abilitatea de a lucra conform instuctiunilor de lucru - Atentie la detalii, acuitate vizuala - Responsabilitate si flexibilitate - Disponibilitate pentru program in 3 schimburi

30 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja