Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Detalii job: Tip Job: Full Time Nivel job: Entry Level Perioada contractuala : Determinata Locatie: Pitesti, Oarja Salariu: Confidential RON Profil candidat: Pentru clientul nostru, producator de mase plastice din Oarja – judetul Arges, cautam 3 operatori mase plastice. Candidatii ideali trebuie sa lucreze bine in echipa, sa fie organizati si sa cunoasca limba engleza la nivel conversational. Experienta nu este necesara, acestia vor primi training din partea companiei. Beneficii: - Program de lucru de 8h/ zi, in ture de la 07.00 - 15.00/ 15.00 - 23.00/ 23.00 - 07.00 ; - Salariu atractiv - Tichete de masa - Posibilitate de prelungire a perioadei contractuale ; - Training

Cerinte

Cerinte/Descriere Job: Responsabilitati :  Sortarea piesele fabricate ;  Manipularea pieselor pentru montarea lor in automat pe accesorii ;  Este necesar sa realizeze control vizual si triere;  Inspecteaza 100% produsele realizate, asigurand ambalajul doar a pieselor conforme ;  Completeaza eticheta de productie la toate rubricile;  Verifica corespondenta intre eticheta si continut.

3 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja