Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Humangest Group recruteaza in prezent pentru o companie specializata in productia capsulelor termocontractibile din PVC folosite in special pentru vinuri si bauturi alcoolice. RESPONSABILITATI / BENEFICII: - Opereaza masini automate pentru fabricarea capsulelor termocontractibile din PVC; - Realizeaza schimbari in linia de productie conform planului de productie; - Realizeaza ajustarile de productie pentru masina si urmareste intretinerea si rectificarile, daca este necesar; - Mentenanta si reparatii minore ale masinilor utilizate. Beneficii: - Contract de munca si salariu motivant; - Se ofera training.

Cerinte

Cautam OPERATOR PRELUCRARE MASE PLASTICE, cu urmatoarele caracteristici: - Experienta in lucrul pe masini automate sau semiautomate; - Experienta anterioara si formare in mecanica; - Cunoasterea principiilor de baza a procesului de prelucrare a maselor plastice; - Cunostinte de LIMBA ITALIANA la nivel conversational - CERINTA OBLIGATORIE; - Atentie la detalii, constiinciozitate, adaptabilitate, rigurozitate, gandire tehnica.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja