Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Tip contract : permanent Cazarea : pusă la dispozitie de angajator dar platita de angajat : în jur de 80 £ pe saptamana Transportul: organizat si platit de angajat Salariul : 8 £ brut/oră Program de lucru : 8 ore/zi , 39 de ore/saptamana, 5 zile pe saptamana Concediul de odihnă: 4 săptămâni pe an, dar nu poate fi luat în primele 3 luni de muncă Sărbători legale: standard, conform legislației muncii Descriere job : Se cere experiență în tapițerie. Responsabilități : - Cusutul lenjeriei de pat; - Capabil să lucreze cu o toleranță de 12 mm; - Experiență în lucrul cu fermoare, materiale groase și întărituri; - Cusătură cu ac dublu pentru țesături decorative;

Cerinte

- 3 ani de experință; - Engleză la nivel conversațional; - Pașaport valabil; - Disponibilitate relocare în UK; - Experienta in tapiterie; - Experiență în lucrul cu fermoare, materiale groase și întărituri;

6 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai