Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam OPERATORI CALLCENTER LIMBA ITALIANA - LOCATIA: CLUJ-NAPOCA RESPONSABILITATI: -Contactarea telefonica a debitorilor - Negocierea termenelor si formelor de plata - Consilierea clientilor si informarea acestora in legatura cu aspectele specifice platilor - Furnizarea informatiilor corecte si complete privind modalitate de plata si locatiile unde se poate face plata

Cerinte

• cunostinte avansate de limba italiana (scris, citit, vorbit) - obligatoriu • abilitati foarte bune de comunicare si o atitudine orientata spre client; • atitudine pozitiva si perseverenta; • cunostiinte de operare a calculatorului (Windows, MS Office); • spirit de echipa; • experienta anterioara intr-un call center (constituie un avantaj). • Studenti (avantaj)sau tineri Se ofera - Training - Salariu atractiv si tichete de masa

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

6 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja