Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

SC Ulma Packaging SRL, cu sediul in Apahida, jud. Cluj, angajeaza Operatori CNC in vederea maririi echipei din departamentul de Prelucrari mecanice. Sarcini: - Operarea masinilor unelte CNC –freze (Mazak 200 si 300) pentru unicate, serii mici si serii mari in functie de cerintele clientului. - Intretinerea si mentinerea parametrilor optimi de functionare a masinilor unelte CNC. - Aprovizionarea locului de munca cu materialele si semifabricatele necesare; - Urmarirea pasilor de productie, respectiv a programului pentru piesele ce urmeaza a fi prelucrate; - Prelucrarea pieselor mecanice conform desenelor tehnice. - Utilizarea dispozitivelor de măsură pentru controlarea pieselor finite - Asigurarea functionarii masinii si pastrarea curateniei la locul de munca.

Cerinte

- Minim scoala profesionala ; - Cunostinte depre prelucrarile prin achiere (frezare, strunjire) - Bune cunostiinte tehnice – simboluri si desene tehnice (citire si interpretare); - Capacitatea de a lucra independent - Dorinta de a acumula noi informatii si cunostinte - Dispus la ture ( 3 schimburi) Nu este necesara experienta in domeniu! Beneficii: - tichete de masa - transport asigurat - bonus semestrial pentru concedii - alte beneficii Ulma.

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai