Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam URGENT pentru un lant de supermarketuri din Olanda 20 tineri cu varsta intre 20-22 ani pentru postul de Operatori Depozit. Se lucreaza in depozitele unor supermarketuri, cu marfuri alimentare si nealimentare, in 3 schimburi. Durata contractului este de 6-12 luni, cu incepere din 9-13 martie. Candidatii ideali sunt tineri cu conditie fizica buna si care doresc sa lucreze in strainatate. Se lucreaza atat in zone cu temperatura normala cat si in zone cu temperatura de aproximativ 5 grade. Salariile variaza intre 730 - 2000 euro NET pe luna in functie de numarul de ore lucrate si de varsta, conform legislatiei olandeze, PLUS un spor de 150% pentru orele de noapte si din weekend. Se lucreaza intre 32 si 50 ore pe saptamana. In primele 2-3 zile angajatii vor beneficia de training la locul de munca. Zilele de training sunt platite. Interviul cu angajatorul va avea loc pe Skype in perioada 4-6 martie. Nu se percepe comision. Responsabilitati: · Colectarea de comenzi (plasate online) · Pregătirea comenzilor pentru expediere · Despachetarea produselor din ambalaje · Sortarea produselor · Colectarea comenzilor cu o comandă electronica sau cu un camion orderpick și folosind sistemul de voce electronic Alte informatii: - Cazarea este pusa la dispozitie de angajator, contra sumei de 86,98 EUR/saptamana - Angajatorul pune la dispoziie mijloace de transport (bicicleta, masina/microbuz) pentru transportul intre locul de munca si cazare, contra cost (ex: aprox. 10 EUR/luna) - In fiecare depozit exista restaurant, unde se poate servi masa contra-cost, iar in una din cele 4 locatii, pentru turele de noapte se asigura masa gratuit. - Asigurare medicala contra cost (18-21 EUR/luna) prin care se beneficiaza de acces la servicii medicale. - Transportul Romania - Olanda nu este asigurat de catre angajator, acesta fiind suportat de catre angajati.

Cerinte

- Fara antecedente penale - tineri cu o conditie fizica buna - Experienta pe o pozitie similara nu este necesara dar constituie avantaj - Detinerea permisului de conducere categoria B nu este necesara dar constituie avantaj - Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

20 pozitii disponibile 40 persoane au aplicat deja