Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

HOBIJ Romania recruteza Operatori Depozit pentru Olanda. Cerinte: - Apt de munca; - Cunostinte de limba engleza ( avantaj); - Cazier curat; - Experienta anterioara (avantaj). Responsabilitati: - receptionarea marfii; - verificare cantitativa si calitativa; - sortare, aranjare produse; - pregatirea comenzilor pentru livrare; - introducere/descarcare marfa. Beneficii: - Contract de munca conform legislatiei olandeze; - Ore suplimentare platite(+ 125% , + 150%, +200 %); - Cazare asigurata de angajator contra sumei de … euro; - Suport constant din partea angajatorului, inclusiv pentru toate documentele necesare; HOBIJ ROMANIA nu percepe comision!

Cerinte

Angajatorii nu au cerinte speciale. Cunosterea limbii engleze nu este obligatorie dar poate constitui un avantaj pentru cine o cunoste. De asemenea, experienta anterioara in domeniu nu este necesara.

82 pozitii disponibile 14 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane