Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Riggeri:muncitori specializati in mutarea si ridicarea obiectelor super grele cu ajutorul parghiilor sau masinariilor si operatori de macara experienta pe macarale mobile si macarale Lattice Boom. Salariul 20 euro pe ora include cazarea, transport si hrana. Candidatii trebuie sa detina autorizatii, experienta minim 5 ani pe tipurile de macarale specificate,cunostinte bune de limba engleza,prioritari sunt candidatii care au mai lucrat in Norvegia minim 3 ani.

Cerinte

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

15 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja