Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Comunica eficient si asculta nevoile clientilor; Supravegheaza sala de jocuri; Prezinta clientilor modul de functionare al aparatelor si explica regulile de joc; Intampina clientii si ii serveste cu bauturi din produsele de protocol; Pastreaza ordinea si simetria in sala de jocuri, creaza o atmosfera placuta Efectueaza operatiunile de plati si incasari de la si catre clienti; Raporteaza sefului ierarhic neregulile aparute in sala de jocuri; Intocmeste actele necesare pentru evidenta caseriei; Respecta regulile de primire, evidenţă, păstrare si eliberare a sumelor de bani; Creeaza, dezvolta si mentine relatia cu clientii in scopul atingerii obiectivelor de vanzare, profitabilitate si incasare.

Cerinte

Cunostinte de operare PC – nivel mediu; Atitudine orientata catre client si bune capacitati de comunicare; Disponibilitate de lucru in ture; Seriozitate si punctualitate; Persoana dinamica, energica, ambitioasa.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Limbi straine necesare Engleza

3 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane