Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descrierea jobului :  Aplicarea de chestionare in format electronic respondentilor selectati in functie de studiul aflat in desfasurare.  Scopul unui studiu de piata este de a afla parerile respondentilor in legatura cu diferite bunuri/servicii de larg consum existente pe piata.  Realizarea sondajelor de opinie pe baza de chestionar poate avea loc la domiciliul respondentilor sau in locatii prestabilite.

Cerinte

Candidatul ideal: - are disponibilitate de a lucra pe teren aproximativ 3- 4 h per zi - este atras de activitati prin care interactioneaza direct cu oamenii ; - comunica cu usurinta si cu claritate; - este o persoana dinamica, insistenta si convingatoare; - este absolvent studii medii, student, liber profesionist etc. Va oferim:  Contract individual de munca  Program flexibil, adaptat nevoilor dvs., cu un minim de 4 h / zi lucrate  Venit lunar garantat in functie de disponibilitatea de munca  Training de specialitate, posibilitatea de dezvoltare profesionala  Adeverinta de practica pentru studenti in conditii agreate Daca esti atras de activitati ce presupun interactiunea directa cu oamenii, comunici cu usurinta si ti se spune mereu ca esti o persoana convingatoare si usor de placut – ne-ar face mare placere sa te cunoastem ! Nu te intereseaza jobul? La prietenii tai te-ai gandit? Da-le de veste!

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

15 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja