Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru clientul nostru, o fabrica multinationala din domeniul productiei de mase plastice, cu sediul in Bucuresti (se asigura transport de la Autobaza Militari- zona Pacii), angajam operatori productie Responsabilitati operator productie: Operarea masinilor automatizate din productie Monitorizarea si verificarea parametrilor masinii Realizarea de mici interventii electrice sau mecanice pentru asigurarea functionarii masinii Informarea sefului ierarhic privind orice problema care poate afecta fluxul tehnologic Informarea sefului ierarhic privind orice abatere de la regulile de SSM sau PSI Respectarea pasilor operatiunilor la masina Respectarea procedurii de SSM si PSI

Cerinte

Diploma de bacalaureat Experienta de lucru in fabrica/depozit logistic Seriozitate Abilitatea de a lucra in echipa Rezistenta la efort fizic Posibilitatea de a lucra la 3 ture Se ofera: Salariu 1000-1200 ron net + tichete de masa + spor tura de noapte 25 % + spor ore suplimentare 175% + transport asigurat de la Autobaza Militari Contractul de munca initial: 3 luni cu posibilitate de prelungire

3 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja